Pristatymas & Grąžinimas : komiksai24.lt
komiksai24.lt
Total: €0.00
Į pradinį puslapį >  Pristatymas & Grąžinimas

Pristatymas & Grąžinimas

Mes teikiame greitas krovinių gabenimas daugiau nei šimtą šalių. Apskritai, visi užsakymai yra paruoštas ir vežamas per 2 darbo dienas ir apie. tvarkymo mokesčiai ir remtis įsigytų daiktų skaičiaus ir laivybos pasirinkti metodą. Naudojant paslaugą, kurią prašoma ir atstumą nuo mūsų centro dstribution lygį, ekologiškas jautienos naudoja alternatyvų požiūrį į laivą gausite. Orai vėlavimų ar kitų veiksnių mūsų nepriklausančių gali turėti įtakos pristatymo laiką, todėl nenumaldomas.
Kai mano užsakymas bus vežamos?
Gavęs mokėjimą, mes pakuoti per dvidešimt keturias valandas sandėlį ir siųsti sekimo numerį el.
Kaip aš galiu sekti savo užsakymą?
Kai jūsų Gauti vežamos, gausite elektroninį laišką iš mūsų. Šiuo elektroniniu paštu, patikrinkite savo ryšulius į svetainę, kur galite sekti. Pirkėjas duomenys
atšaukimai
Jei jums reikia atšaukti savo užsakymą, Jūs turite mums elektroniniu paštu tiesiogiai. taikoma 25% atšaukimo mokestis. Dauguma užsakymai siunčiami per 1-2 dienas nuo pirkimo datos. Siunčiame negali būti atšauktas.
veiklos
Mažai tikėtinu švęsti gamybos defektais, mes pakeisti / remontuoti produktus visiškai nemokama klientams. Grąžinti prekę, būtina mumis elektroniniu paštu ir informuoti mus apie priežasties. tada mes suteiksime Jums su tolesnių instrukcijų. Prekės turi būti grąžinamos per 8 metus nuo šio dokumento gavimo dienos: nedėvėtas ir yra vieni iš pakuočių ir etikečių kilmės. Visos transporto išlaidas grąžinamos prekės yra tos, kad vartotojų pareiga.

mainai Keistis produktą, jūs turite rašyti ir nurodyti priežastį. tada mes suteiksime Jums su tolesnių instrukcijų. Prekės gali būti keičiamasi per 7 dienas nuo jos gauna gavimo linkę būti dėvimi ir originalus problema su pateikimu ir originalių etikečių. Nors grįžimas daiktą biržoje, išlaikyti savo vardą, pavardę, adresą, telefono numerį ir instrukcijos yra aiškiai nurodyta. Tiesiog apie visus siuntimo išlaidas, susijusias su tam tikrų prekių biržoje bus apmoka klientas.
Grįžti
Copyright © 2016 komiksai24.lt Powered by Vyrams - Avalynė